Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex utáni (kontakt) vérzés...

Szex utáni (kontakt) vérzés egy nappal később mitől lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk együtt a párommal, fogamzásgátlót szedek, több mint egy hete nincs menstruációm (mármint hogy elmúlt, nincs gáz), az aktus után enyhe barnás vérzés volt, éreztem közben kis fájdalmat is. Nem aggódtam, volt már ilyen, gondoltam elmúlik. Erre ma amikor hazaértem, késő este, elkezdett folyni belőlem ilyen sötétebb vér, egyáltalán nem menstruáció jellegű, még sosem tapasztaltam, hogy ennyire sok lenne. Eléggé megijedtem. Volt tavaly méhszájsebem, amit ecseteléssel kezeltek, az miatt vérezgettem, de a kezelés után elmúlt. Most ez vajon kiújulhatott és ettől volt a vérzés ismét? A rákszűrésem negatív lett. Még sosem tapasztaltam ilyen mennyiségűt egy nappal szex után. Persze hétvégén amikor orvoshoz sem tudok menni. Gondolom ezzel nem kellene a sürgősségire szaladgálni.

2019. jan. 11. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
A kérdésedben ott a válasz, valószínűleg kiújult.
2019. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!