Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Szex utáni (kontakt) vérzés egy nappal később mitől lehet?

Tegnap voltunk együtt a párommal, fogamzásgátlót szedek, több mint egy hete nincs menstruációm (mármint hogy elmúlt, nincs gáz), az aktus után enyhe barnás vérzés volt, éreztem közben kis fájdalmat is. Nem aggódtam, volt már ilyen, gondoltam elmúlik. Erre ma amikor hazaértem, késő este, elkezdett folyni belőlem ilyen sötétebb vér, egyáltalán nem menstruáció jellegű, még sosem tapasztaltam, hogy ennyire sok lenne. Eléggé megijedtem. Volt tavaly méhszájsebem, amit ecseteléssel kezeltek, az miatt vérezgettem, de a kezelés után elmúlt. Most ez vajon kiújulhatott és ettől volt a vérzés ismét? A rákszűrésem negatív lett. Még sosem tapasztaltam ilyen mennyiségűt egy nappal szex után. Persze hétvégén amikor orvoshoz sem tudok menni. Gondolom ezzel nem kellene a sürgősségire szaladgálni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szex, vérzés

jan. 11. 23:34  Privát üzenet  

A válasz
A kérdésedben ott a válasz, valószínűleg kiújult.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 12. 12:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megvonasos utan 2 nappal barnazas az normalis?
Múlt hónapban menses előtt 10 nappal barnázni kezdtem, ez tátott 1 hétig, utána még 1 hétig gyenge vérzés volt. Elmentem orvoshoz, küretet javasolt. Ebben a hónapban, pedig...
Késhet a menstruáció, ha a vérzés várható érkezése előtt 5 nappal vettem be egy szem antibiotikum tablettát?
Még nem tapasztaltam ilyesmit. Menses előtti 10. napon elkezdtem barnázni, nagyon minimális volt. Két nappal ezelőtt erősebb lett, pecsételő vérzés követte. Ma is pecsételő...
Menses előtt 9 nappal már barnáztam, minimálisan.2 napig pecsételő vérzés, ma jött meg. Mi okozhat ilyet?
Menstruáció után 10 nappal enyhe vérzés mitől lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!