Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
Amikaaj nevű felhasználó kérdése:

Szuzen tampont hasznalok es elvileg igy fizikailag mar nem vagyok szuz🤔de a fiunak azt mondtam az vagyok ha eloszor egyutt leszunk eszre fogja venni a dolgokat? Amugy 16 vagyok🤷🏽‍♀️

jan. 12. 00:02  Privát üzenet  

A válaszok
Ha egy fiú kérdezi, úgyis arra kíváncsi hogy voltál-e másik fiúval, szóval ebben az esetben nem számít ha tampont használsz. Attól még ha a szűzhártyád nem is lenne meg, egyrészt még lehetsz szűz, másrészt, azt a fiú nem látja vagy érzi ;)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 12. 00:17 Privát üzenet
A szűzhártya rugalmas. Ha esetleg a tampon el is éri a szűzhártyát, nagy különbség nem lesz rajta. Hacsak a barátod nem nőgyógyász, 1000% hogy nem veszi észre. Meg amúgy is. Az mit számít hogy meg van e a szűzhártyád va sem?

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 13. 13:34 Privát üzenet
Szia! Ajánlom ezt a videót, sok válaszra ad kérdést, meg még ezen a csatornán elég sok videó van, ami hasznos lehet: https://www.youtube.com/watch?v=ORPdaffxOtY

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 16. 01:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy sima vérvételből megállapítják hogy terhes vagyok-e?
Nőgyógyászati vizsgálat?
42 éves vagyok 17 18 napos ciklusom van 8 napjot késik a menszeszem ovszerrel védekezünk és nem volt semmi probléma az együttlétünknél vele de nagyon félek hogy terhes vagyok mi okozza a késést?
El szeretnék kezdeni fogamzásgátlót szedni, számít, hogy szűz vagyok-e, vagy sem?
A nogyogyasz meg tudja mondani hogy szuz vagyok-e vagy sem? Ha igen, meg tudja allapitani mikor vesztettem el?
52 éves vagyok- önkormányzati dolgozó. Fideszes vezetés lett a választás után, a régi irodavezetőm mindent megtesz hogy maradhasson. Erőmön felül hajszol, hogy bizonyítson. Bele...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!