Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van köztetek olyan, aki PCOS...

Van köztetek olyan, aki PCOS és fogamzásgátlót szed?

Figyelt kérdés
Nekem is fogamzásgátlót írt fel az orvos. Több helyen olvasom, hogy nem ajánlott PCOS esetén szedni, mert csak elfedi a tüneteket. Suli mellett nincs időm életmódot váltani, hogy javuljak. Így marad a gyógyszer. Nagy bajt csinálok, ha szedem? 18L
2019. jan. 12. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszer felírása előtt megvizsgál. Tehát észreveszi, hogy pcos-ed van, és ha ennek ellenére felírja, akkor szedheted.
2019. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, picit érthetetlenül fogalmaztam. PCOS vagyok, ezért írta fel.
2019. jan. 12. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az orvos is azt mondja, akkor szedheted. Én nem szoktam másra hallgatni, mert sok tudatlan ember van, akik megzavarnának. Ha nem bízol a dokiban, kérdezd meg másik dokitól, de semmiképp sem az utca emberétől!
2019. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem ugyanez volt 12 éve, akkor hallgattam rá. Azt mondta, hogy csak akkor kell vele foglalkoznom, mikor már gyereket akarok. Nos, 2 éve akarunk gyereket... most tartunk a 3. inszeminációnál és ha ez sem sikerül, megyünk tovább a lombikra. Kösz...én ezt kihagytam volna. Lehet foglalkozni a PCOS-sel tudatosan és nem feltétlen kell ezért fogamzásgátló. Egy jó endokrinológust keress inkább, mert ez hormon probléma, nem nőgyógyászati. Én az Endocare központpt vagy a Periodixet ajánlanám. Érdemes rá áldozni és elébe menni annak, hogy mikor gyereket szeretnél, ne kelljen ugyanazokon átmenned mint nekem.
2019. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3asnak zöldkéz!
2019. febr. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!