Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj és kemény a mellem?...

Mitől fáj és kemény a mellem? 24/N

Figyelt kérdés
Most fog megjonni viszont ennyire meg sosem fajt a mellem. A bal mellem enyhen faj nyomasra de ez ilyenkor megszokott. A jobb mellem faj a mellbimbo mellett a mellkasomhoz befele tobb centin keresztul nagyon kemeny, fekve sokkal nagyobb is mint a bal oldalon. Kesszeru fajdalmat erzek meg fajdalmasabb ha a jobb karomat mozgatom. Par napja fajt utoljara eros fajdalomcsillapitot vettem be az elmulasztotta éjjel viszont 38ra felment a lazam. November vegen voltam mellultrahangon akkor nem volt semmi problema.

2019. jan. 12. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2019. jan. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Valóban, nem lehetsz terhes esetleg?

Ha nem, akkor valami gyulladás is lehet benne, érdemes orvoshoz fordulni ha több napig tartós lázzal jár

2019. jan. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Előző hónapban megjött, a barátommal védekeztünk nem vettünk észre az óvszeren szakadást.
2019. jan. 12. 16:47
 4/15 A kérdező kommentje:
Masfel hete voltam hasi ultrahangon ott nem lattak semmit.
2019. jan. 12. 16:49
 5/15 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a női ciklus. Hol semmi tünete nincs, hogy meg fog jönni, hol le akar szakadni a melled. Teljesen normális, hogy most jobban fáj, mint szokott.
2019. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most csináltam terhességi tesztet, negatív. Hőemelkedésem van most.
2019. jan. 12. 18:49
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy, de nem a melled miatt. A hormonoktól fáj. Borogasd be! Majd ha megjön, és elmúlik a menstruációd, akkor alább hagy a fájdalom. Ez normális.
2019. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy menyj el két hét múlva nőgyógyászhoz!
2019. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Voltam nagylaborban a CRP-m 0-5 határérték helyett 15. Ma jött meg, a mellem iszonyatosan kemény a mellbimbóm mellett pár centin át mintha be lenne tokosodva és olyan mintha késsel szúrkálnák, a másikkal nincs baj, másik oldalt nem olyan, nem is fáj, puha, sokkal laposabb.
2019. jan. 14. 20:17
 10/15 A kérdező kommentje:
Napközben többször van hőemelkedésem.
2019. jan. 14. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!