Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intenzív mozgás utáni fejfájás...

Intenzív mozgás utáni fejfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Frontérzékeny is vagyok, de ha nincs front és egy csomó vizet iszok akkor is fáj a fejem minden meccs után (néha edzés után is) pedig nem szoktam nagyon elfáradni. Ez mitől lehet? (tudom h az orvos jobban tud segíteni de addig is kiírom, hátha valaki tudja) 17/l

2019. jan. 13. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak tippelni lehet mert ezzel valóban jobb ha orvoshoz mész. ,lehet túlhajszoltad vagy megerőltetted magad, mérd meg a vérnyomásod lehet magas.A folyadékot edzésközben meg ugye folyamatosan pótolad nem pedig úgy csinálod hogy edzés közben semmit nem iszol és az edzés végén meg teleiszod magad mert az úgy nem jó.
2019. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Persze folyamatosan szoktam inni, múltkor külön odafigyeltem még jobban, de ugyanúgy megfájdult a fejem. A vérnyomásmérés jó ötlet, majd legközelebb megnézem, de azért foglalok időpontot az orvosnál is. Köszi :)
2019. jan. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!