Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A stressztől lehet intenzívebb...

A stressztől lehet intenzívebb a menstruáció?

Figyelt kérdés
A vizsgaidőszak közepén járok, még három nagyon nehéz vizsgám van, kettőnek várom az eredményét, és még műhelymunkát is írok éppen, szóval egyértelműen elég stresszes vagyok. Ma megjött, de sokkal intenzívebb, mint szokott lenni, a fájdalom is, és a vérzés is. Mármint nem elviselhetetlen, de ennyire nem szokott rossz lenni. Ennek lehet az oka a stressz, vagy meg kéne ijednem? A neten csak arra találtam infót, hogy a stressz miatt késhet. Veletek volt már ilyen esetleg? előre is köszi. :)

2019. jan. 13. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem tavalyi vizsgaidőszakban és idén is erősebben görcsölt a hasam, mint szokott, de persze, lehet csak véletlen egybeesés volt.

Szerintem, ha egyszer-egyszer jobban görcsöl az nem gáz. :)

2019. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!