Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete vettem be escapelle...

2 hete vettem be escapelle tablettat,4 napja kellett volna megjonnie. Fajdogal a hasam mar napok ota es ma volt egy kis verzesem?

Figyelt kérdés
Mennyi az esely hogy terhes vagyok?

2019. jan. 13. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, mivel az Escapelle bevétel idejétől függően csak 70-95 százalékban véd, ezért bevétel után két-három héttel mindenképpen terhességitesztet kell csináltatni.

Én azonban a helyedben nagyon nem aggódnék, az Escapelle egy nagg adag hormonbonba. Felborítja a menstruációt, ezért nem jó túl gyakran használni. Szóval az lett volna a csoda, ha időben megjön.

2019. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%
Èn december 8-án vettem be.Utána 11-èn volt 2napos vèrzèsem.A menzeszem december 7-èn múlt el.Nekem azóta sem jött meg pedig már meg kellett volna.Tesztem negatív,de mèg így is ideges vagyok.Már egy hete fáj a hasam,de nem olyan megjövősen hanem össze vissza szúr,fáj èget.Szerdán visszamegyek dokihoz mert nem tudom h ez normális e.
2019. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Csinálj egy tesztet ès meglátod mi a helyzet.
2019. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Lett valami azóta?

2019. jan. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Azóta rendeződött a dolog.Csak cisztát találtak a petefèszkemen ès azért nem akart megjönni.Kaptam rá inekciót ès megjótt.
2019. márc. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Viszont azóta szedem a fogamzásgátlót.Most tartok a második levèlnèl amiböl mèg kèt szem van hátra de már három napja barnás vères folyásom van.Ebben a hónapban már nem vèdekeztünk.Most azon izgulok,hogy hatott e a tabletta.
2019. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Bocsi most nèzem ez nem is az èn kèrdèsem volt.
2019. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!