Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lettem rosszul?

Mitol lettem rosszul?

Figyelt kérdés

Mikor hirtelen felallok, megszedulok, ez par masodperc mulva el is mulik. Ez mar evek ota jelen van, kardiologus latta mar a szivemet, nem talalt kulonosebb gondot, kicsit magas a pulzusszamom, de lehet csak a rendelo miatt.. nem tudom ezzel milyen orvoshoz lehetne fordulni, ha nem jo a verkeringesem, leesik a vernyomasom.


Szombaton este furdoben voltunk. Minden egyes medencebol kimaszasnal erzem ezt, gondolom itt is a hirtelen felallas az oka. Kb masfel orat ulhettem a meleg vizben, mar eleg melegem volt, mikor elindultunk haza, legalabbis az oltozobe. Olyan erotlen lettem hirtelen az oltozestol ahogy szenvedtem magamra a ruhakat, hogy le kellett ulnom, ugy szedultem, olyan erzes volt, mint mikor ugy szedulok, hogy hirtelen felallok. Olyan volt, mintha elfaradtak volna az izmaim, a zoknimat sem volt erom abban a pillanatban magamra eroszakolni. Csillagosan lattam, a kep szele homalyos volt. Panikrohamra hajlamos vagyok, ezesetben nem ereztem a jelenletet sem, viszont szedek antidepit minimalis mennyisegben, ugy tudom ez dobhat ezen a tuneten. Hamar osszeszedtem magam, ittam egy kis vizet es nyoma se volt a rosszul letnek. Hozzateszem, hogy mar akkor eleg ehes voltam, inni meg elotte 4-5 oraval ittam. Csak a melegviz okozhatta ezt vagy valami komoly dolog allhat a hatterben?

21/L



2019. jan. 14. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet alacsony/ magas a vérnyomásod, cukrod rendben van? Ezek okozhatnak ilyen tüneteket.

Fürdőben milyen vízben voltál? Meleg gyógyvízben ennyi ideig nem nagyon tanácsos lenni egyhuzamban. Ha előtte nem ettél, nem ittál, szerintem hirtelen leesett a cukrod. Egy labor mindet elmond..

2019. jan. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
37fokos vizben voltam, a vegen mar izzadtam.
2019. jan. 14. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Még annyit.. azért az sem normális, hogy hosszú évek óta magasabb a pulzusod a megszokottnál..
2019. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy miota magasabb, most voltam kardiologusnal par honapja, a szedules meg evek ota fennall. De csak ha hirtelen allok fel. Viszont a csaladban minden nonek magas a vernyomasa, szoval szamitok ra, hogy elobb-utobb nekem is gondom lesz vele.
2019. jan. 14. 12:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, és borzasztó alacsony a vérnyomásom. Ezek az amúgy alacsony vérnyomás tipikus tünetei.
2019. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!