Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átáztam mivel szedjem ki a...

Átáztam mivel szedjem ki a lepedőből?

Figyelt kérdés
Ma reggel megjott hamarabb mint kellett volna ezért nem tettem be betétet. A bugyim és a lepedőm is foltos lett. Mindkettő feher volt szerencsére.....:/ Hogy szedjem ki hogy ne maradjon ott a nyoma?

2019. jan. 16. 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Hideg vizbe aztasd be gyorsan, nyomkodd ki belole a nagyjat, majd friss hidegben aztasd tovabb. Ezutan tehetsz ra folttisztitot is.

En multkor lepedobol aztatas+ sima kezmoso szappannal megdorzsoles komboval szedtem ki.

2019. jan. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyorsan hideg vízbe àztatni, annak még így "frissen" ki kell szednie.
2019. jan. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Folttisztitoval, vahy feherito esetleg hypo, nekem a szodabikarbona szedte ki a fehernemubol egyszer. Mosva sajnos altalaban meglatszik foleg fehetnel. Lenyeg hogy azonnal aztasd be es ne hagyd raszaradni
2019. jan. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. jan. 16. 07:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb mosod ki vízzel, annál nagyobb rá az esély, hogy eltűnik. Ha hagyod, hogy teljesen beleszáradjon, akkor általában nem lehet megmenteni. Tudom, hogy te már intézkedtél, csak ha máskor lenne ilyen újra, akkor jobb ha tudod :)


Ha azonnal bedobod a mosógépbe, az is kiviszi, de ha éppen nem lehetséges, akkor simán dörzsöld ki vízzel. Velem is jópárszor előfordult már, sok bugyit dobtam ki emiatt. Szóval a lényeg, hogy minél hamarabb kell hideg vízzel és ha makacs a folt, esetleg sóval próbálhatod feloldani.

2019. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb először hideg vízzel, amíg engedi a "színét", majd domestosba meleg vízzel mosd ki.
2019. jan. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!