Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Több mint 1 éve visszatérő...

Több mint 1 éve visszatérő hüvelygombám van, számtalanszor jártam vele nőgyógyásznál felírt mindig valami hüvelykúpot de semmi mást, és ezek jók is voltak egy kis ideig aztán újbol visszajött. Az ezüst kolloid használhat?

Figyelt kérdés
Olvasom mindenhol hogy az immunrendszert kell erősíteni amit napi 1 marék vitaminnal és zöldségekkel meg is teszek,valamint a cukor kerülés is mostantol beindul nálam.Renélem valaki tud segíteni.

2019. jan. 16. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem javaslom az ezüst kolloidot, mert ha túlzásba esel, akkor az a borodben fog lerakodni és olyan leszel mint egy badog ember.


Én is abban a cipőben járok, hogy évente visszajovo probléma ez. Plusz cukrot már régóta nem viszek be(pl a kávét is cukor nélkül iszom és inni is leginkább csak vizet iszom). Most megcsinaltam egy betadine kúpos kúrát és utána pH helyreallitas lesz. Illetve ilyen helyreállító kapszulas kúrát próbálok minden menstruáció után csinálni.


Ha van partnered, akkor őt is meg kéne nézetni.


Ami még nekem eszembe jutott, hogy a lelki okát kéne feltarni.

2019. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is volt egyszer egy elég agresszív gombám. Alapvetően nem vagyok gyógyszerpárti,de mikor már rohadtul untam a dolgot bevettem egy Mycosyst nevű gyogyit ami kifejezetten gombára hat. Ezt viszont csak orvos írhatja fel. Ha jó arc a nőgyógyászod,beszéld meg velea dolgot. Egyébként csináltam én is hónapokig candida diétát, mellé ilyen-olyan hüvelykúp de nekem is ideig óráig hatott csak. A gyogyi gyógyított ki véglegesen.
2019. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezüst kolloid belső alkalmazása egyáltalán nem javasolt.


Nagyon fontos lenne, hogy a kezelésben A PARTNERNEK IS. Részesülnie kell. Hiába gyógyulsz te ki keservesen, ha valaki utána lazán visszafertőz.


Ha nem ilyeneket viselnél, akkor most tiszta pamut alsókat vegyél fel /tanga tilos/. Belülről a hüvelyt tilos mosni, ez a hóbort néha előjön bizonyos embereknél, amúgy kifejezetten káros.


A kapott krémet akkor is használd tovább, mikor már úgy érzed rendben vagy. Például egy hétig folyamatosan, aztán minden másnap, majd hetente kétszer... így hátha tényleg sikerül.

2019. jan. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd meg magad Candidára.
2019. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek,a baratomnak latszolag nincs semmi baja de 1 het mulva megy megnezetni magat o is,illetve ot is kezeltuk mindig amikor nekem volt bajom es elso valaszolo a betadine huvelykupot hasznaltam enis jovolt elmulott tole de nem tartott a jo elet 1 hetnel tovabb ugyhogy sajnos el is szomorodtam.:/
2019. jan. 23. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!