Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Így elmenni nőgyógyászhoz?...

Így elmenni nőgyógyászhoz? Nem lesz belőle gond?

Figyelt kérdés

Bocs, ha nem vagyok túl gusztusos, ilyesmit nem nagyon tudok hol megkérdezni...


Mára van időpontom (sajna nem egyszerű bejutni), viszont napok óta változó intenzitású hasmenésem van.

(Nem vagyok beteg, sajnos gyenge az emésztőrendszerem, meg gyógyszer mellékhatás, háziorvosnál már jártam vele, időnként előjön. Vszeg stressz is.)


Szóval, oké, nyilván hazamegyek és megmosakszom odalent doki előtt, de mi van, ha utána megint "szaladnom kell" útközben, nyilván akkor nem lesz úgy 100%-osan higiénikus odalent, mint közvetlen fürdés után...

Eléggé hátul helyezkedik el a hüvelynyílásom, elég közel van a kettő egymáshoz. Kicsit aggódom, hogy még ha látszólag tiszta is, vizsgálat közben esetleg oda továbbítódnak a baktériumok, ahova nem kéne... nem jönne jól még egy fertőzés is mellé.

Meg hát eleve, a sok járkálás, törölgetés, stb után baromira ki van dörzsölődve odalent, sajna ez elkerülhetetlen, munkában nem tudok minden alkalommal mosakodni utána. Ebből nem lesz gond?


Egyáltalán, elmennétek így dokihoz? Vagy nem kéne erőltetnem? Nem akarok magamnak se kellemetlenséget, meg cikis helyzetbe kerülni se az orvos előtt esetleg. Nem tudom, mit illik, vagy mit kéne ilyenkor.



2019. jan. 18. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelyedet széttágítja a vizsgálathoz, nem biztos hogy vissza tudod tartani ha épp rádjön, illetve félmesztelenul nem hiszem hogy szivesen rohannal ki a WC-re. Széntabletta esetleg?! Nem lenne jó lemondani ha ilyen nehéz bejutni hozzá.
2019. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyél aktív szenet, 5-6 darab elég.

Jobb lenne, ha át tudnád rakatni az időpontot a fertőzésveszély miatt

2019. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A széntabletta a teljes bélrendszerre hat? Tehát ami gyomrom túljutott emésztésben, azt is összefogja?

Tehát ha mondjuk most mosdó, utána beveszek szenet, akkor számíthatok rá, hogy a továbbiakban nem kell rohangálnom?

2019. jan. 18. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem mennék így nőgyógyászhoz, főleg ha csak rutin szűrésről van szó.

Ha mégis így döntesz, akkor a szén tabletta tényleg segíthet. Min. 5 tbl kb 2 dl vízben feloldva, vagy Imodium kapszula. Az asszem a szénnél is erősebb.

2019. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se mennék el így. Elég kínos ez a vizsgálat enélkül is.
2019. jan. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na mi volt??
2019. jan. 19. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Széntabletta volt a megoldás, nem mondtam le az időpontot. Nen volt semni gond szerencsére.

Köszi mindenkinek!

2019. jan. 19. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!