Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek hogy zajlott a menstruác...

Kinek hogy zajlott a menstruáció elmaradása?

Figyelt kérdés
Hány éves voltál, mi előzte meg? Hogyan múlt el, hírtelen egyik hónapról a másikra vagy fokozatosan? Minden tünet érdekel, fizikai-lelki egyaránt! Köszi

2019. jan. 18. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
9 évesen jött meg legkorábban. Utána nyilván voltak kimaradások,mert az elején ez normális. 16 éves vagyok,néha van,hogy sokat késik és a másik hónap elejére tolodik,szóval nagyon rendszertelen,van hogy elmaradt,de hidgen hagy.
2019. jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a kérdező a végleges elmaradásra, a klimaxra gondolt....
2019. jan. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Haha, aranyos vagy 1., de nem ez volt a kerdes :D

En meg szinten tavol allok a menopauzatol, de anyukam/ anyai nagymamam, ill anyosom beszamoloi alapjan ( akik valamiert mind egeszen koran leptek a valtozokorba), nem jart extra kenyelmetlenseggel a menstruacio megszunese. Anyukam ill anyosom sincs meg 50, hebe hoba meg meg van nekik, de tobb honap is maradt mar ki mindkettejuknek. Anyosom orul neki, mert mindig fajdalmas volt neki, anyum par honap hohullammal meguszta es nem panaszkodik hogy borzaszto lenne neki. A mamamat meg vagy 25 eve nogyogyaszati mutet kozben „ kipakoltak“, ugyhogy nala nem volt folyamata az egesznek.

2019. jan. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
48 voltam ,mikor elmaradt, először hónapokra, de utána már végleg.Nálam a hízáson kívül nem volt más tünet..Ill. szapora pulzus, és kissé emelkedett vérnyomás talán. Hőhullámok nem annyira kínoznak.'2 voltam, mikor megjött először.
2019. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Anyukámnak úgy jelentkezett a klimax, hogy nem maradt abba a vérzése, elég sokat kínlódott, volt hogy 3 hétig egyfolytában megvolt neki. Ennek egy ciszta volt a kiváltó oka. Már megműtötték, kipakolták. Azóta jól van, de most már "csak" a hőhullámok gyötrik. Most 56 éves.
2019. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Feszültség és szorongás előzte meg. 54 éves kor után már nem volt teljesen pontos. Volt, hogy pár napot késett, majd volt olyan hogy 2 hónapra jött meg. 55 éves koromban elmaradt. 11 évig borzalmas hőhullámaim voltak.
2019. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
55 éves vagyok és még mindig pontosan megjön. Semmi jele az elmúlásnak.Voltam dokinál azt mondta nincs semmi bajom. Van akinél ilyen. Pedig már jó volna ha elmúlna.
2019. jan. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
39-éves vagyok,sajnos nálam már elkezdődött,mint kiderült nálunk ez családi örökség🙁,csak sajnos későn beszéltünk róla,így nem tudtam tervezni ezzel a lehetőséggel.Tavaly kezdődött tavasszal rendszertelen menstruációval,ősszel ,fejfájás ,hőhullámok ...rendszertelen ciklusaim voltak 15-55 napos ingadozással.Majd novemberben voltam vérvételen klimax labort néztek,a doki megerősítette,hogy korai petefészek kimerülésem van,írt fel fogamzásgátlót,hogy a vérzésem megmaradjon....de most inkább megpróbálom a barátcserje kapszulát,soha nem voltam híve a fogamzásgátlónak.Két gyerekem van,5,12 évesek,és terveztünk még egyet.
2019. jan. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én 57 éves koromig rendesen menstruáltam. majd a következő évben kisebb kimaradásokkal jött meg. Volt hogy 3 hónapig semmi. Aztán mikor megjött,3 hétig egyfolytában véreztem,aminek egészségügyi kaparás lett a vége. Majd kaptam vérzéscsillapítót,és szépen elmaradt,hála ég! Ennek már egy éve. Most 59 vagyok,és a hőhullámokat kivéve minden rendben van. Ez egy kicsit kellemetlen ugyan,de pár perc alatt elmúlik. Naponta talán 3Xjön rám,ami kibírható. Nem akarok rá semmiféle hormont szedni,így is vigyáznom kell az evéssel,nehogy hízzak a változókor alatt! / 63kg vagyok./
2019. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!