Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez a dolog?

Miért van ez a dolog?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3-4 napban barnás folyadék jelent meg a bugyimon. Nem sok, és biztos nem menzesz, mert az 2 hete múlt el ).(32 naponként szokott megjönni). 2 napig büdös halszagú volt, most meg semmi szaga nincs, és kevesebb is van. Mitől lehet ez? Valami baktérium vagy fertőzés? Ne adj isten gombás vagyok? Kérlek, segítsetek!

#folyadék #Barnás valami
2019. jan. 19. 23:57
 1/4 A kérdező kommentje:
13/L
2019. jan. 19. 23:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Hüvelyi váladékozás lehet, ciklus előtt és után is előfordulhat. Ebben az esetben teljesen normális, nem kell megijedni (általában ez szokott lenni). Rosszabb esetben pedig nem zárható ki a hüvelyi fertőzés sem, de ezt egy orvosnak kellene majd elmondani, ha szeretnél megnyugodni.
2019. jan. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a válaszodat:) Édesanyám már megkérdezte a gyermekorvost akihez járunk, és ő is azt mondta hogy emiatt nem kell aggódni, de meg akartam győződni róla itt is hogy ez rendben van-e.
2019. jan. 20. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyem a szivét :D hogy megvannak ijedve

Sok ilyen kérdés van még random is bedobja. KB már fiu ként tudtam a választ naponta kérdezgetik :D

Ne aggódj :P

2019. jan. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!