Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez végül?

Mi lehet ez végül?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Komolyan nem tudom mi van már így ide írok. Folyásom van, kellemetlen szagú, a nőgyógyász szerint semmi bajom nincs, de mikor kiírt egy gyógyszert a kérésemre ameddig szedtem jó volt,de ahogy nem, rögtön visszajött. Nem rég volt a vállamban egy csomó és különböző vizsgálatok mellett kimutatta ,hogy a vizeletemben van valami elváltozás, így elküldtek STD vizsgálatra. Örültem,hogy akkor most végre kiderül valami. Viszont minden eredményem negatív. Ma az infektológián hülyének néztek,hogy akkor miért jövök..hát mert a probléma még fennáll. Próbáltam korábban a gynophilus nevű gyógyszert ami a DM-ben is kapható,most kipróbáltam,hogy más e ha csak pamut alsóneműt húzok, de nem. Higiéniával nincs gond, mostmár intim törlőkendőt is használok, de az sem megoldás örökre. Szóval itt vagyok és nem tudom mi legyen most. Akkor ez így természetes? Ha stresszes napjaim vannak rosszabb.

2019. jan. 21. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Tenyésztés volt?
2019. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az is negatív lett.
2019. jan. 21. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Bakteriális fertőzésed van. Betadine hüvelykúpot kellene szerezned, attól elmúlik.
2019. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet jobb a Gynophilus Restore ez újabb és csak négy naponta kell egy hüvelykapszulát feltenni. Esetleg lehet gomba nem?
2019. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, elvileg a tesztek és a tenyésztés kimutatta,hogy nem gomba.
2019. jan. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!