Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt valaki akinek hatott...

Semcy3 kérdése:

Van itt valaki akinek hatott már az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
Kb 35 óra után vettem be a 72 órás Escapelle esemény utáni tablettát. 85%-ig hatásos, de így is eléggé félek. Van itt valaki akit a esemény utáni tabletta "mentett meg"?

2019. jan. 21. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, minthogy nagyon sok a felelotlenul szexelok szama.
2019. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván erre nem fogsz korrekt választ kapni, hiszen X órával az aktus után nem tudhatod, hogy terhes vagy e. Vagyis azt sem fogod tudni, hogy szimplán nem lettél terhes, vagy a gyógyszer segített. :)

Meg hát, annak van nagyobb visszhangja, ha bogyó ellenére mégis terhes marad valaki.


Egyébként nekem anno volt, hogy kellett bogyó, szakadt óvszer miatt, amit későn vettünk észre. Ugyanezt az Escapellet kaptam. Nem lettem terhes. De mint írtam, nem tudható, hogy emiatt nem, vagy alapból se lett volna. :)

2019. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni úgy működik, hogy ha már a beagyazodas, megternekenyules megtörtént akkor sajnos nem tesz semmit. Csak meggátolja, hogy ha még nem történt meg, hogy ne is történjen.
2019. jan. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!