Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim fertőzés ellen mit...

Intim fertőzés ellen mit lehet tenni? 17L

Figyelt kérdés

Nagyon kínos a kérdés de hétfőn maszturbaltam és használtam valamit hozza de persze mindent tisztán és masnap óta kicsit kellemetlen ha kitorlom a nemiszervem és ma voltam edzesen és utána mentem wcre és lattam hogy nagy mennyiségű ilyen sárga valami volt az alsonadragomba

Folyasom van úgy normal mértékben de ez nagy mértékű és sárga most

Volt szerintem már ilyenem de akkor ilyen fertőtlenítő spray-el kezeltem 1 hétig és elmúlt

Mit csináljak evvel? Mit tegyek rá? Első sorban házi praktika érdekelne vagy mit vegyek rá?

Tudom ne vigyek oda semmit, tiszta kézzel meg minden igen így is szoktam de nemtudom most mi történt.. nem csinálom többet ezt, tanultam belőle és köszönöm előre is



2019. jan. 23. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a tanulság, hogy ne csinálj ilyet többet, hanem hogy előtte gondolj a higiéniára!

Tehát csakis ehhez "kitalált" segédeszközöket használj, amit tilos "kölcsön" kérni vagy adni, mindig fertőtlenítsd az előírások szerint és persze mindig legyél tiszta, mert nem csak a kezedről fertőződhetsz el.

A kérdésedhez visszatérve, nem tudom, hogy mi lehet az oka, (mi nem volt tiszta) de legjobb lenne azonnal nőgyógyászhoz menni, mielőtt a fertőzés tovább terjed felfelé.

Vedd komolyan, mert kezeletlenül meddőséget és egyéb komoly gondokat is okozhat.

Nem kell cikinek érezned vagy elmesélni a történetet, csak mondd el, hogy valami nem stimmel. Hidd el, láttak már különbet is, nem ezen fognak fennakadni.

2019. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit használtál?

Érdemes beszerezni egy dildót, nehogy felsértsd a hüvelyed. A tisztitásra legközelebb jobban figyelj, nagyon könnyű fertőzést elkapni.

2019. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj mielőbb orvoshoz.

Ha valami zöldséget használtál, akkor arról vegyszer vagy permetező anyag kerülhetett beléd. Ha hús terméket akkor milliónyi baktérium, akár botulizmust okozó is lehet.

Ha valami használati tárgyat, akkor azon is lehetett bármilyen baktérium, gomba vagy vírus.

Mivel csak te tudod mit használtál, így annak fényében gondold át.

Fertőtlenítő sprayt ne fújj oda!

2019. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Kerdezo nekem is volt mar sargas folyasom, atlag mennyisegu es nem maszrurbalas vahy egyeb okok miatt csak ugy jott egyik nap, alapbol volt idopontom igy mentem a nogyogyaszomhoz es emlitettem neki. Semmilyen fertozesem nem volt aztmondta az etkezes modositas is lehet ha esetleg tobb vitamin vagy gyumolcs kerul a szervezetbe vagy epp kevesebb, es meg beszelt nekem ezekrol termeszetes bakteriumokrol stb. Nem volt baj es nem kellett kezelnem qzt mondta ha nem budos vagy kellemetlen szagu illetve nem csomos az allaga es nem viszket vagy eg akkor semmi ok az aghodalomra, rengeteg nonel jelentkezik.

Amugy hazi praktika erre nincs es nem is ajanlott en csak leirtam a peldamat ennek ellenere neked lehet bajod. Menj nogyogyaszhoz es mond el neki mi a helyzet, mert ha nem kezeled sulyosabb baj is lehet.

2019. jan. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Higenikusan használtam és semmi élelmiszert huu dehogy.. azért nem vagyok idióta
2019. jan. 23. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Fésű,spray doboz,ágy lába...
2019. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Uristen dehogy..
2019. jan. 24. 10:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Pár előző kommenteken felröhögtem.

A kígyóuborka nem olyan rossz. XD


Na,komolyra véve,szerintem is el kellene menned nőgyógyászhoz. Nem mindig 100%-os az sem, de jobb mintha "öngyógyításba" kezdesz.

2019. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
istenem....
2019. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Alsónadrágod?


Menj el nőgyógyászhoz, elkaptál valami fertőzést, ne kezeld otthon, mert csak rosszabb lesz. Valószínű gomba, de nem 100%. Nem kell neki elmondanod, hogy mit csináltál, sok helyen össze lehet ezt szedni.

2019. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!