Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász hogy viszonyul...

A nőgyógyász hogy viszonyul valakihez aki már mondjuk 28 éves és szűz?

Figyelt kérdés
Nyilván eltérőek az orvosok, de ti mit tapasztaltok, ugye nem gúnyolják ki az embert, nem alázzák meg? Nőgyógyászhoz kellene majd mennem, de szégyenlem ezt az egészet és az visszatart. Voltam már kb. 2x nőgógyásznál, de akkor fiatalabb voltam, kevésbé volt ciki. Kérlek, csak normális válaszokat írjatok.
2019. jan. 26. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen miatt megaláz, az őt minősíti, akkor menj máshoz. Én ezért nem aggódnék.
2019. jan. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Vizsgálat előtt azért szólj, hogy ez van, finom legyen.
2019. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Ezer meg ezer ember jár hozzá, nem fogja érdekelni. Nyugalom, nincsen semmi baj, nem kell szégyellni sem.
2019. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Pont nem fogja érdekelni. De én fizetős dokit ajánlanék, sokkal normálisabban állnak az emberhez.
2019. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
20%
Elveszi!
2019. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
A nőgyógyászok ilyesmivel nem moralizálnak. Teszik a dolgukat, segítenek, ennyi. Aki azt írta, hogy előtt szólj, mert akkor óvatosabb, annak igaza van, érdemest ezt előre jelezni. Meg ha netán vaginizmusod van, akkor arról is.
2019. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Kérdezd meg Bálint Emesét
2019. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem érdekli. Csak ilyen idős korban célszerű szólni, mivel alapvetően az ember nem feltételezi, hogy az illető szűz. Egy 16-18 évestől még eszébe jut megkérdezni, de 28 évesen már valószínűleg nem.
2019. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért gúnyolna ki?? Semmi köze hozzá, az egészségedre nem káros, úgyhogy még csak amiatt sem szólhat semmit.


De hidd el, nem fogja érdekelni, tapasztalat. Bőven 25 felett veszítettem el, soha senki nem szólt be érte. De mindenképp mondd neki, mert már nem gondol erre egy bizonyos kor felett.

De ha ne adj isten tenne valami megjegyzést, biztos visszaszólnék neki, pedig nagyon csendes, békés természet vagyok. De nem fog vele foglalkozni, hidd el.

2019. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy viszonyul hozzá, mint egy 14 éves szétkúrt tini pitsához.
2019. jan. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!