Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhat fájdalmat a hüvelye...

Mi okozhat fájdalmat a hüvelyemben/ a huvelyem mementelénél? Kicsit a külseje is fáj. Olyan mintha égő érzés lenne.

Figyelt kérdés

Tegnap a párommal szeretkeztünk és egy új óvszert használtunk. Amíg nem került fel az ovszer nem volt semmi gond, viszont amikor felhúzta es egy ideje mar azzal csináltuk kellemetlen égő érzést éreztem a huvelyemben. Lehet azert mert nem sokkal voltam menstruáció elott (az eset tegnap tortent es ma mar megjott), de arra is gondoltam hogy esetleg ez azert lehetett mert a gumi nagyobb méretű volt mit amit eddig használtunk. Szoltam a barátomnak hogy faj es abbahagytuk, egy ideig meg szex utan is éreztem ezt a kellemetlen erzest. Kesobb megpróbáltuk hogy gumi nelkul is rossz érzés e, es nem volt az. Nem tudom hogy mi okozhatta ezt.

Ma sem lett jobb a helyzet, olyan mintha valami irritálná a nemiszervem, foleg a huvelyem bejáratát, mondjuk hozzátenném hogy mivel nemrég veszítettem el a szüzességem (fel eve) szex utan szoktam húzódó érzést érezni a huvelyemben. Ma amikor tampont dugtam fel nagyon kellemetlen érzést volt, szinte fajt.

Mi okozhatja ezt? Az ovszer, esetleg a menstruáció miatt lennek érzékenyebb, vagy amiatt lenne mert “durvább” volt mint altalaban, vagy valamilyen nemi betegségről lehet szo? Esetleg tejesen mas dolog?



2019. jan. 26. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladás. Ha nem tudod kezelni, marad az orvos.
2019. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De mi okozhatja? A gumi? Vagy esetleg ez mar korábban kialakulhatott es csak most vettem eszre a szex miatt?
2019. jan. 26. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Bárhonnan bármikor a kezedre ragadhat valami baci, ilyesmi érzést gyakran okoznak gombák. Nem tudsz annyit adni a tisztaságra, hogy soha ne szedj föl semmit. Én elmennék a bőrgyógyászatra (ott többet törődnek az okkal), a nőgyógyász is tud írni rá valamit, de neki nem ez a specialitása. Ha gomba, vagy valami más akkor a partnert is kezelni kell, másként visszafertőződsz
2019. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!