Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normalis folyas?

Ez normalis folyas?

Figyelt kérdés

Elozo menstruaciom jan 8-an jott meg. Elozo het elejen volt tojasfeherje, szagtalan, atlatszo nyakom,a megszokottnal szerintem tobb. 3-4 napja atment kremesbe, viszont ebbol is sok van viszonylag, sargas barnas szinu zsebkendon es kicsit budos is. Pisiles nem faj, viszont kicsit kellemetlen erzes van a huvely nyilasomnal es ha piszkalom korulotte akkor "kellemesen" csip/eg/bizsereg

Elozo honapban egy kis heg keletkezett a csiklomon, de pimavalami+ canesten valtogatasaval 3 nap alatt elmult, erre az jo szerintetek?


2019. jan. 28. 14:37
 1/3 anonim válasza:
22%

Ha nem gomba ne használj rá canestent!

Hányéves vagy?

Ájánlom ha nem múlik menj el orvoshoz

2019. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Pimafucortot és a Canestent próbáld meg. Szerintem gomba lesz, ezek pedig jók arra. Ha mégsem változna a helyzet pár nap múlva, akkor menj el dokihoz.
2019. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
18 eves vagyok😊 emlekszem, hogy hasonlo erzesem volt gyerekkent is, ugy 7-8 evesen, de akkor fajt a pisiles nagyon
2019. jan. 28. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!