Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hirtelen fellépő szúró méhfájd...

Hirtelen fellépő szúró méhfájdalom?

Figyelt kérdés
Tegnap este olyan hirtelen erős szúró méhfájdalmam lett együttlét után. hogy összeroskadtam a szobába és mozdulni nem birtam. Orvoshoz csak jövő héten jutok el. Gondoltam már peteérésre is de az a naptár szerint 5 nappal ezelőtt volt. Olyan 15 percig tartott.

2019. jan. 29. 05:42
 1/1 anonim válasza:

Nekem is volt már hasonló, azthiszem erre mondják azt hogy begörcsölt a méhed. Nekem sokkal tovább görcsölt, majdnem egy egész napig (mondjuk a végefelé már csak annyira mint amikor menstruációs gorcsom van).

Én úgy tudom (es szerintem nekem ezért gorcsolt), hogy erőteljesebb/durvább szex utan ez normalis, vagy akkor ha volt egy kis kihagyás szex terén.

Egyik barátnőm mondta hogy vele is előfordult már ilyen.

Nekem és a barátnőmnek is együttlét utan kb 1-1,5 óraval görcsölt a méhünk.

Én akkor éreztem még fájdalmat együttlét miatt amikor nem sokkal voltam menstruáció elott, mondjuk akkor aktus kozben fajt a méhem bizonyos pózokban, de az normalis hogy mielott megjönne érzékeny a méhed.

Szerintem ha ez nem fordul elő gyakran akkor nincs gond, viszont ha többször is előfordulna a jövőben akkor fordulj szakemberhez.

2019. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!