Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgázló szedésének...

Fogamzásgázló szedésének abbahagyása után mi történik a szervezettel?

Figyelt kérdés
Pár éve szedek f.gátlót és nemsokára abba szeretném hagyni gyermekvállalás miatt. Sok helyen olvastam már ez után. A kérdésem az lenne, hogy a menetruáció miként fog beállni? Mire szamitsak a következő hónapokban? Köszönöm előre! :)

2019. jan. 29. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
amikor abba hagytam akkor 1 hettel kesőbb jött meg es emiatt azt hittem terhes is lettem. majd a következő homapban szinten kesett. nem is foglalkoztam vele, azt gondoltam nem állt még mindig be. aztán kiderült akkor tenyleg a baba miatt nem jött meg..
2019. jan. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Lehet pecsetelo verzes ha abbahagyod de inkabb az orvosodat kellene megkerdezni ..

Mindenki csak tippeleget es ugyan ott vagy ahol eddig.

2019. jan. 29. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy pár hónapon belül terhes leszel. Nekem teljesen össze zavarodott a ciklusom. Cisztás lettem kimaradt hónapokig a menstruációm aztán talán most több mint egy év után kezd beállni.
2019. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem utána 1.5 év volt,mire beállt a ciklusom!
2019. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Györgyike95 válasza:
Sziasztok kèrdèsem az lenne h 5 èvig szedtem yasminella tablettàt de 1 èvre abba hagytam ès januàrtol megint szedem de menstruàcim mikor elmult a hèten elfejtettem be venni az elsö tablettàt ès voltunk együtt?akkor terhes vagyok màr pedig nem akarok
2019. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!