Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy mostanáb...

Mi lehet az oka, hogy mostanában nehezen van orgazmusom?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás, de a jelenlegi állapotom kiakasztó. Van, hogy abba kell hagynunk az előjátékot, mert érzem, egyszerűen nincs kedvem hozzá. Ha nehezen meg is jön a kedvem elmenni nem tudok. Sokszor fáj az együttlét annyira, hogy behatolni sem tud, ha pedig nem fáj annyira akkor vérzek utána. Régebben maszturbáltam is, most ahoz sincs kedvem. Mi lehet a gond?
2019. jan. 29. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz lenne messzemenő következtetéseket levonni, de nálam okosabb emberek is azt szokták mondani, hogy ezeknek leginkább lelki oka van.

Nem történt a párkapcsolatodban valami válsághelyzet, ráunás, ellaposodás?

Ha mondjuk azzal tesztelnéd magadat, hogy más pasik képeit nézegeted, jobban beindítaná-e a kémiát, mint a mostani párod?

Légy őszinte magaddal, a szégyenérzet és a bűntudat sehová nem vezet. De tedd fel magadnak a kérdést, hogy ugyanannyira kívánod-e a párodat, mint régebben.

2019. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Boldog vagy a kapcsolatban? Nem nyomja valami a lelkedet? Én valahol a kapcsolatotokban keresném a hibát, de nyilván egészségügyi gondok is lehetnek a háttérben. Gondold át, hogy mi változott az idők során, mi okozhatja. Egy kicsit esetleg szüneteltethetitek az együttléteket, vagyis csak te elégíted ki őt egy kis ideig, hátha elvonási tüneteid lesznek és végül bekapcsolódsz.
2019. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lelki háttér egy dolog, de a vérzés és a fájdalom miatt csodálkozom hogy még nem mentél orvoshoz. Ezek komolyabb betegségek jelei is lehetnek. Első sorban nőgyógyászhoz mennék, valamint endokrinológushoz. Vedd komolyan, később akár nagyobb bajod is származhat belőle.
2019. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jobb párkapcsolatot nem is kívánhatnék magamnak. Tényleg. Egy éve vagyunk együtt és a szeretetem iránta eddig csak nőtt. Változtunk mindketten nyilván, de ezek mind egyéni és pozitív, jellem építő változások voltak, ami miatt csak jobban szeretjük a másikat.

A vérzést-fájdalmat mondtam orvosnak (trichomonassal voltunk diagnosztizálva. Illetve engem vizsgaltak és a párom is kapott gyógyszert) de csak mint kísérő tünet. Azt mondta nem lát semmit, biztos a fertőzés miatt volt begyulladva. De azóta nem változott a dolog és nincs is egyéb tünetem mint amiket a kérdésben írtam.

Tudom, hibás vagyok mikor erőltetem, de mikor van egy kevés kedvem hozzá akkor szeretném ha működne és a testem ellentmond általában...

2019. jan. 29. 11:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Régóta mondom, h a nők bugyijába a lelkükön át vezet az út. Ha nem vagy megértve, elkápráztatva és nem tudsz felnézni a kanra, esetleg idegesít is pár szokása vagy egyszerűen nem szórakoztat a jelenléte, csinálhat bármit, nem fogod kívánni.
2019. jan. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nem kívánod, nem indulsz be rá, akkor nem nedvesedsz, nem tágulsz, és igen, olyankor fáj a behatolás, a hüvely megrepedhet és vérzik. Ehhez nem kell doki, csak egy olyan férfi, akire már akkor beindulsz, mikor rágondolsz. Rettenetesen sok nő él együtt jajj de kedves férfiakkal, akik olyan jó emberek, csak aztán az ágyjelenet meg nem működik, mert ahhoz nem jóság kell, hanem kémia.
2019. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!