Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogadott orvosnál mennyibe...

Fogadott orvosnál mennyibe kerül egy egészségügyi küret?

Figyelt kérdés

Nem abortusz, változókori rendellenes vérzés miatt van rá szükség.

Mikor adom oda a pénzt? Mielőtt hazamegyek, vagy pedig a kontrollon?



#küret #nőgyógyászati kis műtét
2019. jan. 29. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem már háromszor volt, sok nővel találkoztam a kórházban, akik szintén ezen estek át. Jellemzően 10-20 ezer ft-ot adtak, ha adtak. Tőlem csak az elsőnél fogadott el az orvosom pénzt, a többinél nem. Nem muszáj adni. Ezeket a műtéteket úgy rakják be a műtéti rendbe, hogy amúgyis dolgozna aznap az orvosod, csak akkor egy pl missed ab helyett a te műtétedet csinálja. Es ha adsz, akkor sem kell nagy összeg. Ez egy rövid rutin műtét. Van, amikor nem is a fogadott orvos végzi, hanem a rezidens, a páciensnek meg azt mondják, hogy a fogadott csinálta...

Én egyébként mindig a műtét utan, a kórházban akartam odaadni.

2019. jan. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fajin doki, amelyik átvágja a betegét! Ezért mocsok a legtöbbjük. Nem mindegy kihez jár az ember!
2019. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem " szépészeti műtét ". Miért kellene adnom??

30 éve kb az az orvosom. Ha szabin volt, akkor kerültem másikhoz...

2019. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!