Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj ennyire rettentően...

Miért fáj ennyire rettentően a hasam?

Figyelt kérdés

2 napja úgy fáj a hasam mintha menstruációs görcsöm lenne folyamatosan de legalább 3x jobban. Van egy örökölt betegségem, az hogy nagyon ritkán jön meg (kb olyan fél évente) ezzel még nőgyógyásznál nem voltam, de tudom hogy nem annyira nagy baj mivel anyukámnak is ez volt és egy egyszerű hormonzavar. A második gyanúm az lehet kicsit vicces lesz de jobbat nem tudok! Aznap mikor elkezdődött nagyon csípős csilis babot ettünk a párommal ami nekem extrém módon csípett. Lehet köze hozzá? Mit gondoltok csak elrontottam a gyomromat vagy valami nagyobb baj lehet? Ha háziorvoshoz megyek ő fog tudni ajánlani rá valamit?


19/L



2019. jan. 29. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg fog jönni és azért görcsölsz. Viszont én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz, mert nem normális, hogy fél évente jön meg. Minál előbb nézesd meg magad, mert ha sokáig húzod a kivizsgálást, akár meddő is lehetsz!
2019. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hasfájás az egyik leggyakoribb tünet, gyakorlatilag bármi okozhatja. A csípős kaja simán lehet a mögötte álló ok, bár azt nem értem, hogy miért nem voltál orvosnál, ha csak fél évente jön meg? Ez egyáltalán nem normális dolog, az embereknél legalábbis biztos nem.
2019. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet a hasfájás,ha pár napig még érzékeled akkor szerintem fordulj orvoshoz.

Viszont megakadt a szemem azon,hogy "nem annyira nagy baj", azért a hormonzavar az nem olyan kis probléma.

2019. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!