Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedek nagyjából 1 éve fogamzá...

Szedek nagyjából 1 éve fogamzásgátlót (Missee 0,10mg/0, 02mg) és már egy hete pecsételő vérzést tapasztalok, miközben még van 4 szem gyógyszerem a hónapból. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Valaki tudja miért lehet ez? Ha a menzesz után is fenn áll a helyzet akkor elmegyek dokihoz, de ha nem muszáj nem akarok.

Hozzá kell tennem, hogy nem mindig veszem be pontosan a gyógyszert, de elvileg +/- 12 óra eltérés még nem baj.


2019. jan. 30. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebbe nagyon kevés hormon van, nem kéne megvárni azt a 12 órát, még a 6 ot sem... én is ezt szedek 2 és fél éve, eddig kb 3x volt pecsételő vérzésem. Ez egyébként attól van mert kevés benne a hormon, és néha előfordulhat a pecsételés. Régebben erősebbet szedtem, akkor sose volt pecsételés. De így meg legalább a libidóm nem változott. Sztem igyekezz mindig abban az időpontban beszedni, a pecsételés meg vhol "normális".
2019. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!