Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? (Visszatérő...

Mi lehet a baj? (Visszatérő hüvelyfertőzés)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz...

Szóval tavaly ősszel voltam először orvosnál enyhe viszketéssel és fájdalmas vizeléssel. Csináltak mindenféle vizsgálatot de teljesen negatív volt, a kissé kóros flórától eltekintve. Arra kaptam gyógyszert de azóta nem tudok normálisan szeretkezni. Fáj a behatolás, ha egyáltalán megtörténik. Folyton hüvelygyulladást kapok el, aztán írnak rá valamit amitől elmúlik de a szex akkor is fáj (és aztán vérzek) ha elmúlt a gyulladás. Utána megint elkapok valamit.

Kaptam gyógyszert eddig:

Gombára

Bakteriális fertőzésre

Trichomonasra (arra párom is)

És hüvelyflórára.


Miért nem volt az eredményeken semmi ha mégis bajom van? Mondtam mindent az orvosnak de se a szemével se az ultrahanggal se a vizsgálatokkal nem talált semmit. Akkor ebbe most törődjek bele? Így fogok meghalni vagy mi?



2019. febr. 1. 06:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Oh mégvalami. Egy partnerem van/volt, ha ez számít...
2019. febr. 1. 06:08
 2/5 anonim ***** válasza:

"teljesen negatív volt, a kissé kóros flórától eltekintve"


Ez ellentmondás.

Az, ha a flóra beteg, az maga a fertőzés, tehát nem negatív a leleted.

Bakteriális fertőzésre is kezeltek és gombásra is. Ez eddig kétféle fertőzés minimum.

Mindre párban kell kezelni, mert a párodnak is van, ha neked van.

Urológiára menjetek el együtt ketten vagy STD-rendelésre.

2019. febr. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül csak egy alkalommal volt a párod kezelve? Válts dokit. A fejemet tenném rá, hogy a párod visszafertőz téged.
2019. febr. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kétféle orvosnál voltam. Egyik csinált alapos vizsgálatot de nem írt fel csak basic gyógyszereket, azt is csak nekem, páromról szó se volt. A másik egyszerre írt fel gombára és baktériumra is mert ő úgy látta a folyásból. Szóval labornak ott szaga sem volt. (Illetve felírt fogamzásgátlót egy pár milis cisztára lol) Visszamentem az elsőhöz mert az legalább alapos volt. Akkor ránézésre trichomonast mondtak és akkor a párom is kellett két napig szedjen valami tablettát. Elmúltak a tünetek/folyások de a fájdalom maradt tovább. És most tököm tele van az orvosokkal és megyek egy másik városba doktorhoz de ez már vicc, esküszöm. Olyan mintha félnének normálisan kikezelni nehogy ne legyen több páciensük
2019. febr. 1. 08:11
 5/5 anonim válasza:
STD szűrésre mindenképpen menj el szerintem. Ártani nem fog.
2019. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!