Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor mibben job...

Menstruációkor mibben job futni, betétben vagy tampon ban?

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi. De összességében tampon jobb mozgáshoz, a betét nagyon könnyen elmozdul intenzív testmozgásnál.
2019. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tampon
2019. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tampon a jobb szerintem.
2019. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szerintem is
2019. febr. 3. 19:25
 5/6 anonim válasza:

Tampon

Vagy night betét

2019. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én betétben szoktam, mivel nem használok tampont. Gyakran megesik, h 2-3 edzés is a mensim idejére esik, és hát olyankor bizony betétben kell csinálni. Annyi csak, h általában edzés előtt teszek be tisztát (ha az előző már kellőképp viseltes) viszont edzés után mindenképp kicserélem, még, ha egy csepp se ment bele (bár ez elég ritka, mert a futás, meg úgy a szervezetet ért terheles megteszi a hatását, és elég sok vér távozik edzés közben. Baj még sosem volt belőle, mivel ejszakait használok, amibe bőven fér cuccos. Elmozdulni nem szokott, mert a bugyira még általában húzok egy szoros sztreccs rövidnacit, ami elég szorosan a helyén tartja a betétet, es nem tud elmozdulni, összegyűrődni. Szerintem, ha az ember lánya kellőképpen tisztában van a saját testével, illetve nem csípőből leszólva, hanem nyitottan áll a betét kérdéshez, akkor kb mindent meg lehet tenni betéttel is, vagy legalábbis közel sem korlátoz annyira dolgokban, mint amennyire oly sokan állítják! Jó, az is tény, h egyszerűbb felnyomni egy tampont, mint végigpróbálgatni 15-20 féle betétet, de hosszabb távon szerintem inkabb megéri rááldozni az időt a próbálgatásra, mert sosem lehet tudni mit hoz a jövő. Az egyik barátnőm pl egyik napról a másikra allergiás lett a tamponra, így kenytelen betétezni. Szegény jól megszenvedte az elején, mert kb már az első pár alkalom után tamponozott, ami viszonylag egyszerű és kényelmes. Viszont ugye a betétet nem tanulta meg rendesen használni, nem szokott hozzá a dologhoz, így most sokkal keservesebb neki ez az egész 13 év tampon használat után... Elhiszem, h rossz, láttam rajta. Viszont, ha anno megtanulja rendesen a betétet használni, akkor meg sem kottyant volna neki a váltás. Mert tampont lehet azután is használni, h a betétet már megtanulta, de ha valaki tamponnal kezdi, akkor az sokkal keservesebben fogja tudni a betétet használni...
2019. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!