Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációnak feltétlen jele...

Menstruációnak feltétlen jele a mell növekedés? Vagy van, hogy később kezdenek el nőni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha egy 11 éves kislány már másfél éve menstruál, de még tényleg semmi melle nincs, akkor az teljesen normális, vagy esetleg betegség is állhat a háttérben?


Elnézést a tudatlanságom miatt, húgomat egyedül nevelem, ráadásul férfiként és nincs kitől megkérdeznem ezt.



2019. febr. 1. 22:15
 1/5 Metionin ***** válasza:
Normális. Én 12 évesen kezdtem menstruálni és 14 évesen kezdett nőni a mellem.
2019. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normalis, 14 evesen jott meg de mar 12 evesen novekedett a mellem viszont a sogornomnek 16 evesen jott meg es mai napig nincs melle. Genetika is lehet vagy alkat ez nem a menstruaciotol fugf
2019. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fugg*
2019. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normális azt hiszem 18 éves korodig nő, nem vagyok benne biztos ha valaki jobban tudja írja le. Én is 13 évesen kezdtem menstruálni úgy 16 évesen kezdtem jobban nőiesedni.
2019. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat!


Sokat olvasgattam a menstruációról, nőgyógyásszal is beszéltem, hogy mikre figyeljek oda felvilágosításkor és mindenhol az volt írva, hogy menstruáció előtt a lányok melle elkezd nőni, stb. és a nőgyógyász is azt mondta, hogy erre világosítsam fel, ezért kezdtem aggódni, hogy valami gond lehet itt.

2019. febr. 1. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!