Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen higiéniai termékeket...

Milyen higiéniai termékeket használsz a női egészség megőrzésére?

Figyelt kérdés

Kérlek írjatok kort.

Olyasmire vagyok kíváncsi, hogy tisztasági betétet nap mint nap érdemes-e használni, vagy csak a menzesz végén/vagy ha erősebb folyás van.

Mi a véleményetek az intim lemosókról?

A dm saját márkás nekem a legszimpatikusabb mert illatmentes, de még régóta használom.


A szőrtelenítés terén a gyanta vagy borotva jobb szerintetek? Esetleg a természetes forma?


Köszönöm

25/N



2019. febr. 2. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Tisztaságit csak pár napig használok havonta,a várható mensi előtt 1-2 nappal/az utolsó napon, meg abban a pár napban, mikor erősebb a folyásom. Én szeretem, ha "levegőzik",de ha állandóan zavaróan sok lenne, akkor mindennap használnék.


Mosni csak tiszta vízzel szoktam, én érzékeny vagyok odalent, úgyhogy tusfürdő csak a környező részeken, nagyon figyelek arra, hogy közvetlenül a hüvely környékét már ne érje.


Nem teljesen vagyok szőrtelen, de azt a keveset, amit meghagyok, azt is rövidre vágom. Egyébként sokáig borotváltam, most pár éve tartós szőrtelenítem. Amúgy gyantáztatnám, borotválni már semmiképp nem borotválnám.

2019. febr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden nap használok (Carefree Long Plus) tisztaságit, független attól, hogy éppen hol tartok a gyógyszer szedésében. (Kevés a megvonásos nekem, így gyakran letudom tisztaságival is a vérzést).

Nem használok lemosókat, semmi szükségem rájuk. (Napi egyszeri fürdés alkalmával "ott" is alaposan megmosakszom.)

Szőrtelenítést én már évek óta borotvával végzek.


28N

2019. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!