Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Januar 16-an jott meg a...

Januar 16-an jott meg a menzim es ma megint. Ez most mi?

Figyelt kérdés

Ilyet en meg nem tapasztaltam hogy a vartnal hamarabb verezzek. Kb kicsivel tobb mint 2 het telt el az elozo ota.

Azt furcsaltam hogy mar 1 hete fajtak a melleim mint mielott megjon.

25/L


2019. febr. 3. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ért mostanában esetleg sok stressz, valami fájdalom (lelki). Illetve milyen volt az előző menzeszed?

Ha egyiksem akkor hormon probléma is állhat mögötte (pajzsmirigy alul működés). De egyébként ez minden nővel élete során egyszer előfordul (velem is volt már és nem volt semmi). Én azt mondom várj egy kicsit ha mégegyszer előfordulna akkor menj orvoshoz,viszont egyszeri alkalom lehet bármitől.

Szóval nyugi.

2019. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem volt stresszes idoszakom es nem volt semmi furcsa az elozoben de, maximum csak az hogy a vege fele mar inkabb barnasabb szinu volt amit nem szoktam tapsztalni.

Ez most engem nagyon meglepett inkabb gondoltam volna arra hogy esetleg terhes lehetek.

Remelem hogy csak valami hormonalis zavar eppen. Olvastam hogy lehet ciszta vagy daganat is ok. Viszont ha a melleim fajtak es fajnak meg most is akkor csak hormonalis ok miatt lehet nem?

2019. febr. 3. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hormonális.
2019. febr. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!