Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a hátam és nem foglalkozna...

Fáj a hátam és nem foglalkoznak vele, ez normális?

Figyelt kérdés

December óta fáj a hátam, a gerincem vonala, de senki nem foglalkozik vele. A háziorvos szinte meg sem vizsgált, 2x írt fel antibiotikumot, az persze nem használt. Amikor visszamentem, hogy már nem bírom tovább, elküldött a sürgősségire, ahol cirka 11 és fél óra alatt sikerült nekik kideríteni, hogy nem a vesém fáj... Visszamentem a dokihoz, akkor mostmár mehet dolgozni, mondta, itt van 3 felé gyógyszer, bár nem tudjuk még mindig, mi a baj, de azért szedje be, ha nem hat, ide kell jönni. Hát NEM hat. Holnap mennem kellene dolgozni, de annyira fáj, hogy drasztikus leszek, WC után nem birok rendesen hátra nyúlni. Senki nem foglalkozik egy 25 éves látszólag rendben lévő nővel, de amúgy nem hiszik el, hogy k*rvára fáj. Ülő munkát végzek nappal éjjel 12-ben, nem bírnám, itthon alig bírom tartani magam. Már ott tartok, hogy kértem egy magánklinikára ortopédiára időpontot, csak félek, hogy a doki elküld dolgozni, holott NEM bírom ellátni a feladatomat így. 2 hete táppénzen vagyok, engem ez nem érdekel, inkább gyógyuljak meg, sem lebénulni nem akarok, sem maradandó károsodást. Szerintetek ha kötözködik, mit tudok tenni?


25N



2019. febr. 4. 05:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem normális, de nem kötelesek foglalkozni vele, mert 2012 óta nincs TB.

Jól tetted, hogy magánba jelentkeztél. Mikorra van időpontod?

2019. febr. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, magánba teljesen máshogy állnak az emberhez (ugye a lóvé miatt), tapasztalatból írom. Két alkalommal voltam magánban, nőgyógyászhoz rendszeresen úgy járok, mindennel meg voltam elégedve. Szerintem jobban fogsz járni.
2019. febr. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ja, a magándokinak az égvilágon semmilyen köze nincs a táppénzedhez, nincs jogi kapcsolata a munkahellyel, nem tud kivenni vagy betenni táppénzre, csak állami orvos.

Még gyógyszertárba menj be érdeklődni a gyógyszerészekhez, meg bioboltokba, hátha kapsz valami jó tippet.

2019. febr. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem csak azzal van a gondom, hogy elmondom, mi a baj és senki le se sz*rja. Tudom én, hogy a gyógyszer a menő, meg hogy ne legyél sokat táppénzen, de december óta nem volt képes elküldeni sehova, csak másfél hónap után a sürgősségire, ezért magamnak kell kézbe vennem az ügyet. Fizetek, oké, de a TB-t is fizetem és cserébe akár meg is patkolhatok, ha a munkahelyen meg valamit elcseszek, nem egy nyugalom szigete munkakör ám...

Nekem mindegy, ha 1 hónapig leszek még táppénzen, csak derüljön ki, mi a bajom, de a dokinak nem ez az érdeke ugye... A hétre van amúgy időpontom.

2019. febr. 4. 06:06
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát nem jó a dokid. Ez van...
2019. febr. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

" Fizetek, oké, de a TB-t is fizetem és cserébe akár meg is patkolhatok"


Így van! Ezt mondom, hogy 2012 óta NINCS TB!!

Eü. ADÓT fizetsz, amiért cserébe nem köteles az állam adni semmit!

Alkotmányos válság van 7 éve, hahó!

Ezért nem fizették januárban időben a nyugdíjat, ugyanis azt sem kötelesek fizetni.

2019. febr. 4. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De, köteles ellátni! Mivel fizetsz, és teljesen mindegy, hogy milyen jogcímen. Nem beszélve arról, hogy a doki esküt is tett,bár ez csak sokadlagos dolog.
2019. febr. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

7: Akkor olvasd el kérlek az Alaptörvényt, aszerint nem köteles adni neked az állam semmilyen eü. ellátást.

Az Alkotmány szerint köteles!

De a kamuállam Alaptörvénye szerint NEM!

Pont ezért hozták létre, hogy ellophassák a pénz és az embereket kiirtsák többek között az eü. ellátás megvonásával is.

Népirtás van, nem tudsz mutatni nekem egy jogszabályt, ami alapján volna ellátási kötelessége az állami orvosnak feléd.

2019. febr. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7: Az adókat tetszés szerint használja fel az állam, nincsen semmilyen szolgáltatáshoz hozzárendelve.

Ezt fedi a szó, hogy _adó_ .

2019. febr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

7:

Az adó az állam által egyoldalúan megállapított, kényszer útján behajtható, közvetlen ellenszolgáltatás nélküli állami bevétel.


[link]

2019. febr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!