Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A menstruációm általában 4-5 napig szokott tartani. Tegnap volt a 4.nap és már elmúlóban volt (már nem volt vérzés csak barnás folyás).

A párommal nem mondanám hogy szeretkeztünk (mert nem ment el) de betette és olyan 1percig csináltuk is, de mondtam neki hogy inkább hagyjuk abba mert félek, hogy lesz valami baj.

Lehetek terhes "ettől a kevéstől" is?

Őt kérdeztem, azt mondta nem volt semmi, nem ment el (mondjuk 1perc alatt picit nehezen, de nem tudom hogy az előváladék az mikor jön és ugyebár az is tartalmaz hímivarsejteket.)



2019. febr. 5. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk gépek hogy minden egyes menzesznél egyforma legyen a vérzés. Veled is ez most ez történt, 5 nap helyett most 4 napig volt meg.
2019. febr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
gondterhes
2019. febr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz.
2019. febr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De attól nem baj ha íratok eseményutánit ugye? Nem lesz tőle bajom?
2019. febr. 6. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkább ne.

Ennyitől nem lesz bajod, az viszont egy lórúgásnyi hormon, amitól annál inkább

2019. febr. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2019. febr. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!