Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettenetesen erős vérzésem...

Rettenetesen erős vérzésem van. Ez a menszeszem 2. napja. Ha megemelek valamit, - nem vicc - szó szerint érzem, hogy kibuggyan a vér. Egy tampont képes vagyok egy óra alatt megtölteni. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ilyen még sose fogdult elő.
2007. dec. 4. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, persze, ilyenkor általában rövidebb a menzesz. Egyébként menzesz közben sok nő vetél el úgy, hogy nem is tudott a terességről, ez is egyfajta természetes tisztulás. Azért ha több napig ilyen marad, nem árt orvossal beszélni, nehogy túl nagy legyen a érveszteség.
2007. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen vérzésem vol, úgy 5-6 napig mindig, 11 éves korom óta. Ezért lettem állítólag vérszegény és vashiányos.

A fogamzásgátló jó megoldás ilyenkor, csökkenti a vérzés erejét és idejét is.

mindenképp konzultálj nőgyógyásszal, nehogy baj legyen.-)

2007. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérsdés:Hány éves vagy,és hány é ve menstruálsz?(Ez inkább 2 volt...).Mert ha még az "elején" vagy,akkor lehet még,hogy nem állt be rendesen a hormonháztartásod (nekem is így volt néhány évig,most 19 vagyok és már normális) de ha idősebb vagy,akkor lehet,hogy csak simán ilyen típus vagy.Barátnőmek is iszonyat erős vérzése van,ő ilyen típus.
2009. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!