Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tri-regol tényleg olyan régi?

A tri-regol tényleg olyan régi?

Figyelt kérdés
17éves vagyok és életemen először fogol elkezdeni gyógyszert szedni.Az orvos trombózisvizsgálatpt kért vérből meg telkes vérképet még augusztusban.Ma mentünk vissza és ezt a gyógyszert írta fel .Azt mondta kicsi a hormomtartaa tehát jó lest Itt olvasgattam utána és eléggé megilyedtem hogy tönkreteszem a szervezetem vele.Tényleg olyan régi lenne dehát akkor mért irta fel ?Mi a véleményetek ?
2019. febr. 7. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég régi, kb 20 évvel ezelőtt még anyukám is szedte.
2019. febr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

A régebbi tablettáknak is van előnye. A Tri-Regol háromfázisú, így jobb a cikluskontrollja. Mivel levonorgestrel van benne, ennél a legkisebb a trombóziskockázat, ráadás a libidócsökkenés is ilyen fajta gesztagén mellett a legritkább.

Vannak újabb tabletták, amik mondjuk általában eltüntetik a pattanásokat, de cserébe meg magasabb a trombóziskockázat. Egyébként meg a legtöbb tabinak van már generikuma, ami azt jelenti, hogy minimum 10 éve piacon van, ugyanis csak akkor lehet generikumot gyártani:D

2019. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most vagyok 38, és még régen én is szedtem. Semmi bajom nem lett tőle.
2019. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Kicsit megnyugodtam .
2019. febr. 7. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!