Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Citologia eredmeny?

Citologia eredmeny?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett felhivnom a rendelot a citologia eredmeny miatt, azt mondta az asszisztens, hogy gyulladas miatt klion-d 100 huvelytablettat kell alkalmaznom 5-6 napig. A kolposzkopian azt lattam hogy mehszajsebem van, errol egyik orvosom sem tajekoztatott, gondolom nem volt fontos annyira, eddig mindig negativ volt a citologiam, azt nem mondtak hogy p2 vagy p3. Azt mondtak hogy 6 honap mulva kontrollon kell megjelennem. Mennyire sulyos ez?
2019. febr. 9. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmit nem tudnak orvosilag kezdeni a méhszájsebbel, és legtöbbször a tampontól van.
2019. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha gyulladásos megbetegedés áll fenn, akkor ne gondolj rákra.

Nem ritka a p3-as citologia gyulladás esetén.

2019. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem régen, több mint húsz éve volt méhszájsebem (sohasem használtam tampont, és akkor még szűz voltam). Az orvos nagyon komolyan vette, kb. két hónapig jártam hetente ecsetelésre, amíg eltűnt, azóta sem tért vissza. Az orvosom nagyon lelkiismeretes volt, azt mondta, hogy a méhszájsebet komolyan kell venni, mert elrákosodhat. Szóval a helyedben felkeresnék egy lelkiismeretes magánorvost és jól utánajárnék.
2019. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Negativ citologia mellett is láthatnak gyulladást. Nem mindenütt a p1 stb rendszert használják már különben. (az én dokim se, hanem a bethesdat.) A kliont használd el teljesen.
2019. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!