Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek?

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A barátommal minden alkalommal óvszerrel védekeztünk,azonban nemrég volt olyan, hogy gumi nélkül a bejárathoz érintette,de nem tette be. Mielőtt ténylegesen betett,gumit húzott. Viszont ugye a bejárathoz hozzáért gumi nélkül.

Ettől lehetek terhes esetleg?


2019. febr. 9. 14:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem,de jó lenne ha olyanok szexelnének,akik már legalább a 12. életévüket betöltötték..
2019. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
19 vagyok. Ez nem ostobaság...csupán biztosra szeretnék menni...mivel mindig védekezünk, csak nost volt egy ilyen is...
2019. febr. 9. 14:25
 5/19 anonim ***** válasza:

"biztosra szeretnék menni...mivel mindig védekezünk"

Itt kezdődnek a bajok: ha biztosra akarsz menni, akkor ne szexelj, hiszen egyik védekezési módszer sem 100%-os, ennyit tudhatnál már.

2019. febr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Bejárat 😂😂😂😂😂
2019. febr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Te hogy mondanád máshogy a hüvely bejáratát?:)
2019. febr. 9. 14:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Biztosra akarsz menni,ezért csinálsz olyat,amiről fogalmad sincsen,hogy lehet-e belőle terhesség?Aztán meg UTÓLAG kérdezősködsz,meg parázol?
2019. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell ilyen bunkó hangnemben beszélni...

Sejtettem,hogy ebből nem lehet terhesség,azonban ilyenkor már fájni szokott a mellem,derekam ,ingerült vagyok ami jelzi,hogy meg fog jönni pár napon belül. Most pedig semmi jele... csupán ezért kezdtem el parázni,hogy mi van ha mégis...

2019. febr. 9. 15:11
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha mégis az vagy,akkor mi hiába mondjuk az ellenkezőjét,a tényeken nem változtat.

Egyébként kizárt,hogy ennyitől bárki is teherbe essen.

2019. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!