Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan borotváljam le a...

Hogyan borotváljam le a szőrt, hogy ne pattogjon ki?

Figyelt kérdés
Életemben először kipróbáltam, de nem szedtem le teljesen a szeméremdombomról hanem csak egy kis részt mert kíváncsi voltam. Kezd kipattogni és szúrni. Gyantát nem akarok használni.
2019. febr. 10. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Mutass képet. Addig nem tudok érdemi választ adni.
2019. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés látod😀

Ha téged nem zavar, hogy szőrös, akkor ne borotválgasd.

2019. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is: azért ne szőrteleníts, mert mindenki ezt csinálja. Ha téged zavar a szőr, akkor persze igen.(én is csinálom, szóval nem vagyok ellene egyáltalán, de elsősorban magad miatt kell csinálnod, nem mások miatt. pároddal, ha van, vagy majd lesz, is lehet azért kompromisszumot kötni azt gondolom).

Másodszor: a borotválás után kinövő szőr szúr. Ennek nem tudsz mit csinálni. Kipattogás ellen fontos, hogy fertőtlenítsd a borotválandó részt

és éles borotvát használj, amit lehetőleg csak egyszer húzz le. Persze kell valami borotvahab, vagy tusfürdő, amit felhabosítasz. Utána is kell valami ami nyugtatja a bőrt. És simán lehet, hogy nem bírja a bőröd a borotválást (én se bírom). Akkor gyanta, esetleg epilálás vagy tartós szőrtelenítés.

2019. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!