Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a probléma a menstruá...

Mi lehet a probléma a menstruáciòmmal? A többi lent

Figyelt kérdés

Az utóbbi 4-5 évben megfigyeltem hogy csak orvosi gyógyszerrel jön meg nekem a menstruációm anélkül nem csak görcsölök mindig az orvos nem tudta meg mondani hogy miért van ez igy

Voltam orvosnál is de nem mondott semmit hogy ez mitöl volna de nem küldött "kivizsgálásra" sem (laborba vagy valami)

Lehetséges hogy a vesémmel lenne probléma?

Mit tudok ên csinálni hogy gyógyszer nélkül is megjöjjön a menstruációm ? (Jó tudom ez az utóbbi kérdés az elég gáz)


2019. febr. 11. 05:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A vesének semmi köze a menstruációhoz. Keress fel másik nőgyógyászt. Olyan nincs, hogy nem tud rá mondani semmit egy orvos.
2019. febr. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Menj másik orvoshoz. Mondjuk ezt már évekkel ezelőtt megtehetted volna, nem tudom hány éves vagy, de talán nem kellene ebbe belenyugodni. A vesédnek mi köze a menstruációdhoz szerinted?
2019. febr. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

De első, rosszul tudod, mert a mellékvese ha rosszul működik akkor igenis elmarad, megszűnik a menzesz!

A mellékvese vizsgákat kortizol, dheas, tesztoszteron szintek vizsgálásából áll.


A mellékvese gond mellett pcos is okozhatja, meg inzulinrezisztencia is, meg pajzsmirigy betegség is még akkor is ha netán nincs súlyproblémád! Szóval elég sok minden lehet.

Egy szó mint száz, keress egy endokrinologust, ő majd tudja milyen hormonokat kell megnézni, és hány pontos cukorterhelés kell.

2019. febr. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-mas jól írja, endokrinológushoz menj, valószínűleg hormonzavar miatt van.
2019. febr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!