Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Valami baj lehet?

Egy hónapja kezdtem el fogamzásgátlót szedni (Missee). A menzesz harmadik napjától kezdtem el szedni. Viszont mikor eljutottam a fehér tablettákig akkor nem jött vérzésem csupán nagyon kevés 2 napig de közben barnázásom volt olyan 6-7 napig.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Missee, fogamzásgátló, tabletta

  febr. 11. 19:16  Privát üzenet  

A válaszok
Szia, eredetileg is a ciklus harmadik napjától kell szedni? Nem hagytál ki esetleg egy szemet? Antibiotikumot szedtél? Hányás - hasmenés volt e?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 13. 10:12 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Eredetileg akkor kell mikor a vérzés elkezdődik. És akkor azonnal véd, viszont ha a 3. Naptól akkor elvileg csak egy hét után. Viszont férfival nem voltam így a terhesség kizárva. Hasmenés és antibiotikum nem volt.

# 2/7Időpont febr. 13. 20:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hányás se illetve egy szemet sem hagytam ki. Mindig pontosan időben beszedtem.

# 3/7Időpont febr. 13. 20:08 Privát üzenet
Lehet erősebb hormon kellene.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 13. 20:58 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Tényleg? Olvastam olyat is, hogy okozhat vérzés kimaradást. Vagy az nem az első hónap után? Előtte semmilyen fogamzásgátlót sem szedtem egyébként. Ez az első.

# 5/7Időpont febr. 13. 21:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert összesen mikor a fehér gyógyszerek voltak akkor volt 2 napig vérzés.

# 6/7Időpont febr. 13. 21:17 Privát üzenet

Szia!

Én ma kezdtem el szedni szintén Missee-t. Bár nem tudok egy levél beszedéséből tapasztalatot mondani, de szabálytalan vérzés vagy barnázás az első pár levél alatt teljesen normális. A szervezetednek is meg kell szoknia a tablettát és alkalmazkodnia kell hozzá, hogy bár csak minimálisan, de mégiscsak hormontartalmú tablettát viszel be.

Nem kell aggódnod szerintem.



A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 26. 18:19 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése










Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!