Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenkinek ilyen a hüvelye...

Mindenkinek ilyen a hüvelye belülről?

Figyelt kérdés
Pár napja önvizsgálatot tartottam es felfigyeltem arra, hogy ilyen pici erdes dombocskák, redős erzés es közvetlen a bemenetnél is van én redős valami. Tinédzser vagyok szóval nem tudom hogy ez normális e

2019. febr. 12. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Igen, normális, az a G pontod.
2019. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális, ilyennek kell legyen! Viszont nem jó kategóriába írtad a kérdést:)
2019. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De örülök h feltetted ezt a kérdést és nem nekem kellett x"d
2019. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1

Olvastam hogy a G pont 5-7 centire van a hüvelyben de amiről én beszélek az azonnal a bemenet után picivel

2#

köszi most vettem én is észre😶

2019. febr. 12. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudd :


A vagina tagulekony, enyhén lapított harántul redőzött, nyálkahártyával bélelt csöves szerv, a belső női nemi szervek egyike.

A hüvelyben un bartholini mirigyek vannak, melynek tartalma nemi izgalom hatasara ürül,hogy a himvesszo könnyedén be tudjon hatolni.


Jó ismerni a saját testünk.

2019. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ilyen.
2019. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó úgy ahogy van, ne aggódj. :) De máskor ha kérdés merülne fel benned, fogadj meg egy tanácsot, és ha az első guglizás nem hoz eredményt, akkor először az anyukádat kérdezed meg, ha ő se tud megnyugtatni, akkor a nőgyógyászodat. Sok felesleges idegességtől (és egy nem kívánt betegség, vagy netán terhesség esetén) sok káros következménytől kímélheted meg magadat. Itt idő, mire a megfelelő emberhez eljut a kérdés, és akkor sem biztos hogy tudja a te konkrét problémádra a választ. :)

A G pontot pedig jól tudod, kb 5-7 centi mélyen van, a hüvely elülső falán, tehát a hasad felőli oldalon. (Ha elég hosszú az ujjad, akkor finoman "dobolva" ki is tudod tapintani.)

2019. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!