Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van ebből kiùt?

Ági83 kérdése:

Van ebből kiùt?

Figyelt kérdés
Elsősorban azoktòl kèrdeznèm,akiknek sikerült kigyògyùlni az àllandòan visszatèrő hüvely fertőzèsből! Folyamatosan visszatèr,kikezeli az orvos a bv, előjön a gomba. Vagy kombinàlt,de mindìg kezelve van. Màr mindent kipròbàltam kezelès mellett,dièta,grapefruit csepp,teafaolaj stb.... ùjra ès ùjra vissza jön. Fehèrnemű 60 fokon mosva kezelès utàn ùjra cserèlem. Partner rendben+ òvszer,de ez is hiàba. Mit lehetne mèg tenni ellene?
2019. febr. 12. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az állandóan visszatérő fertőzést méhszájseb okozta. Helyedben felkeresnék egy másik nőgyógyászt.
2019. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az teljesen rendben van, nèzte. Màr több dokinàl is voltam magànban is. Köszönöm a vàlaszod! :)
2019. febr. 12. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Belsőleg gyomrodba szedj folyamatosan probiotikumot. Pld. Gasztro 825 nevűt. Jó ideig a hüvelyedbe a fertőzés elleni védelem miatt Vitagyn C hüvelykrémet kenj naponta, kétnaponta.
2019. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt is megpròbàlom!
2019. febr. 15. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!