Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba vagy borotválkozás...

Hüvelygomba vagy borotválkozás utáni irritáció?

Figyelt kérdés
4 napja borotválkoztam és most borzasztóan viszket odalent. Viszont a párommal meg 1 hete vagyunk túl a hüvelygomba kezelésen és nem tudom visszakaptam-e tőle (mivel csak 1 hétig kente). Szombaton szexeltünk utoljára és ma jelentkezett a viszketés, viszont a folyásom teljesen normális, csak viszket. Melyikre lehet nagyobb esély?

2019. febr. 12. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
4 napos borosta már tud szúrni és viszketni.
2019. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de végül csak hüvelygomba lett :(
2019. febr. 18. 20:23
 3/3 anonim ***** válasza:
A hüvelygomba kezelés után végezted a hüvelyflóra-helyreállítást és úgy jött vissza a gomba? Sajnos pont a szőrtelenítés is egy trigger, mert egyrészt leszeded a hüvely külső védelmét, másrészt pedig odajuttatsz a hüvelyflórát érzékenyen érintő dolgokat azzal, hogy ott matatsz. Legközelebb a gombairtás után figyelj erre, ne mosogasd ott vegyszerekkel és/vagy túl gyakran, ne szőrteleníts egy darabig és végezd a hüvelyflóra-helyreállító kúrát a megadott 3-4 hétig. Érdemes bélflóra-helyreállítással is támogatni, mert már bizonyított, hogy a kettő összefügg. Normális esetben a hüvely, ha békén hagyják, jelentős öngyógyító képességgel bír, a kulcs tényleg a békénhagyás/támogatás.
2019. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!