Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30 felett normális, hogy...

30 felett normális, hogy ritkul a hajam, híztam kb 5 kilót vagy valami betegségre utalhat?

Figyelt kérdés
Okoskódok nem kellenek! Rendszeresen járok nőgyógyászati szűrésre. Tavaly voltam endokrinológusnál és fogorvosnál. Pajzsmirigy uh-n is voltam és rendben volt.
2019. febr. 14. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Ha voltál mindenhol és nem találtak semmit, akkor minek kérdezed?

Itt se tudja senki jobban megmondani, mint az orvosok, főleg így látattlanban.

2019. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
És mit nézett az endokrinológus??
2019. febr. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan írjon, akinek hasonló tünetei voltak/ vannak és talált rá gyógymódot! Köszi!
2019. febr. 18. 17:06
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanezek voltak, nekem pajzsmirigy alulműködés okozta. A TSH-m full határértéken belül volt, az fT3 nem volt megfelelő. Mindkettőt pótolni kellett hormonkészítménnyel. EZért kérdeztem, hogy miket néztek és milyen értékeid lettek...
2019. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztencia is lehet, és pajzsmirigy betegség. Hormonvizsgálat is kellene újból.
2019. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írták előttem, inzulin rezisztencia vagy pajzsmirigy alulműködés lehet. Ha már rég volt az endokinológiai vizsgálat, érdemes ezekkel a panaszokkal felkeresni megint. Viszont azt is tudni kell, hogy ezek úgymond az "öregedéssel" együtt járnak. A hajad nem olyan dús már és az anyagcsere is jócskán lassul ahhoz képest, minr amilyen huszon évesen volt. Simán lehet, hogy ugyan annyit eszel, mégis hízol. Én nemsokára 27 vagyok és a hajam nekem sem olyan, mint 5 éve. Ilyen panasszal voltam hormon vizsgálaton, és minden normális volt, szóval el kell fogadnom, max máshogy hordom a hajam, hogy ne tűnjön kevésnek.
2019. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!