Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció esedékes időpontjá...

Menstruáció esedékes időpontjában enyhe barnázás, nulla vérzés, és enyhe menstruáció-szerű görcsökkel kísérve: ugye NEM terhességi tünet? Először fordul elő!

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, de csak nagyon enyhe barnázásom van/volt. Annyira enyhe, hogy szinte csak wc-papíron és tisztasági betéten látszódik, teljesen szagtalan. Soha nem fordult még velem ilyen elő!!! Ez az első ilyen!


Menzesz szerű alhasi fájdalom is kísérte. A barátommal megszakításos módszerrel védekezünk rendszeresen, és nem, egyáltalán nem akarom jelenleg, hogy ez terhesség legyen!


Lehet ez másnak a tünete, vagy csak szimplán meg fog jönni, de előtte mi ez a nagyon enyhe barnázás?



2019. febr. 14. 18:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Második napja nem jön meg, azóta sem!
2019. febr. 14. 18:26
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"A barátommal megszakításos módszerrel védekezünk"


Az NEM VÉDEKEZÉS, lehet, hogy terhes vagy.

2019. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapesetben azt mondanám, hogy ennyi késés simán belefér, meg nekem is szokott néha ilyet csinálni, hogy csak törléskor látszik némi barnázás, aztán másnap megjön rendesen.

De aztán tovább olvastam, ha védekezés nélkül szexeltél, akkor bármi lehet. Miért nem védekeztek normálisan, ha nem akartok gyereket?

2019. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Ha holnapig se jön meg, majd csinálok egy tesztet...de bízom benne, hogy ennyi késés belefér, és holnap rendesen megjön.
2019. febr. 14. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Teszt csak akkor mutat biztosat, ha aktus után 10-14 nap múlva csinálod.

Csak akkor csinálj, ha eltelt már ennyi idő.

2019. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt pár nap barnázás, de görcsök nélkül, akkor amikor terhes voltam.
2019. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz terhes lenni, miért nem védekezel normálisan? Ha most nem is vagy terhes, addig jár a korsó a kútra...
2019. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A barnázás legtöbb esetben progeszteronhiányra utal és nem terhességre. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem vagy terhes...
2019. febr. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A mensi helyetti barnázás terhesség jele lehet.
2019. febr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, ezúttal most szerencsém volt, reggelre rendesen megjött, másfél nap barnázás után! :)
2019. febr. 15. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!