Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Kezdek aggódni.

Ez normális? Kezdek aggódni.

Figyelt kérdés

Egy éve nem voltam együtt senkivel, vasárnap volt egy kis áttetsző színű folyás, pici hasgörcs.

Aztán lefeküdtem egy sráccal és az együttlét után észrevettük, hogy pár csepp vér a pólóján volt, de pisilés után semmi vér nem volt.. (Nem voltam szűz:D)

Aztán rögtön beraktam betétet, de semmi.. másnap sem.

Estefelé kis barnázás volt és már pár napja tart ez.(nem sok egyébként, ha kitörlöm pl már a wc papíron sincs, csak első két nap volt)

Mensi előtt vagyok egy héttel. Lehet, hogy csak emiatt van?


Kérlek nyugtassatok meg, mert már eléggé ideges vagyok.


2019. febr. 14. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan, hogy közepidős vérzés. Van akinek olyankor kicsit görcsöl. Nekem mostanában menstruáció előtt egy héttel fáj egy kicsit a hasam.

Szerintem nálad is normális minden...

De azért nem árt figyelni, hogy minden rendben van-e.

2019. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ah, köszönöm a választ!:)


Anya is mondta, hogy neki is volt már ilyen, nekem ez az első ilyen furcsa dolog mensi előtt, azért ijedtem meg ennyire.

2019. febr. 14. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet ovu, vagy fel is sérthetett picit.

Néha én is szoktam vérezni középidőben, de olyan is volt, hogy durvábbra sikeredett egy együttlét és picit barnáztam 1-2 napig.

2019. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!