Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összefüggésben van a kimaradó...

Összefüggésben van a kimaradó menstruáció az elhízással? Ezek a tünetek milyen betegségnek lehetnek a tünetei?

Figyelt kérdés

Nagyin ritkán menzeszelek, évente 1-3 alkalommal, peteérésem sincs, sose állt be igazából a menzeszem. Sokáig küzdöttem aknekkal, amire gyógyszert is szedtem. Viszont a gyógyszer leállta után habár a patik eltüntek, a kilók helyettesítették. Heti 4x van futóedzésem, odafigyelek a táplálkozásomra, mégis a menzeszem nem akar megjönni, a kilók meg csak jönnek és jönnek, nagyon tanácstalan vagyok :/ korábban pcosem volt, olyan tünetekkel, mint pl mellen, arcon lévő erős szőrzet, ami nagyon kellemetlen, és most újból elkezdtek ilyen helyeken nőni a szőrök.


Valakinek esetleg volt hasonló tapasztalata ezzel kapcsolatban, az leírná hogy mi segített neki és ez mitől lehet? Tudom, hogy nődoki a megoldás, de nagyon félek tőle, mivel tudnám leküzdeni a félelmemet?


Köszönöm előre a válaszokat!


20/L



2019. febr. 14. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nődoki kell neked, hanem endokrinológus. Az hormonokkal foglalkozik és neked hormonzavarod van.
2019. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, endokrinológushoz menj. Vérvételre fog adni beutalót, ahol megnézik a hormonjaid szintjét, egymáshoz képest az arányukat is.
2019. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtam privit!
2019. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!