Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barna folyásom?

Mitől lehet barna folyásom?

Figyelt kérdés
Utolsó pár kilókat próbálom leadni, ezért kemény diétán vagyok. Lehet esetleg ez miatt? Vagy a másik amire gondoltam, tegnap reggelre influenzás lettem, és estére kezdődött ez a folyás. A kettő közül lehet valamelyik az oka? Terhesség kizárt, mensim pedig most múlt el 4 napja.
2019. febr. 15. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a ciklusod melyik napján tartassz. Ha kb a 12-16odikon akkor lehet hogy peteérés miatt van ez. Máskülönben meg hormonzavar is állhat a háttérben. Ha nem múlik néhány napon belül akkor menj el orvoshoz. A barna folyás is azért van mert valahol kis mennyiségű vér kerül a folyásba, ami lassan távozik ezért oxidálódhat.
2019. febr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudtam hogy miért ilyen. Kb a 10. napon vagyok.

Rendben, köszönöm a választ! Remélem el fog múlni!

2019. febr. 15. 09:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Progeszteron elégtelenség, hormonzavar áll általában az ilyen dolgok mögött.
2019. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!