Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késhet 10 napja a...

Miért késhet 10 napja a menstruációm?

Figyelt kérdés

Novemberben hagytam abba a fogamzásgátlót, akkor voltam nőgyógyásznál is, és el volt ájulva, hogy mennyire tökéletes minden, szóval testi bajom kétlem, hogy lenne.

A terhességi teszt is negatív.

Ráadásul az utóbbi hetekben a szokottnál valamivel kevesebb volt a stressz is.


Szerintetek mi lehet a gond?


23N


2019. febr. 15. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Hát jó kérdés. Nekem is már rég óta késik(egy hete legalább, pedig nem szedek fogamzásgátlót és mindig szinte napra pontos volt), teszt negatív, de nincs is miért pozitív legyen, stresszesnek nem mondanám magam, inkább bosszús voltam az elmúlt hetekben. Egyik kollégám is ciklus zavarokkal küzd mostanában.


Lehet, hogy a hormonokkal van valami. Nekem legalábbis más ötletem nincs, ha eddig minden okés volt, most meg semmi.

2019. febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem egy megfázás is el tudja tolni. lehet csak beteg vagy/leszel
2019. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen a fogamzásgátló egyik legnagyobb baja ez. Azt szokták mondani hogy kb 1 év mire rendeződik újra minden ha rendeződik. Addig lehetnek ilyen késések en akkor kezdenék aggódni ha a napok hónapokba váltanának vagy hónapba akkor mindenképpen menj vissza az orvoshoz!
2019. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan milyen vizsgálatok voltak, amire úgy elájult a nőgyógyász?

Nem vagyunk gépek, késhet is, egy évben egyszer akár ki is maradhat. Ezzel szemben okozhatja hormonok felborulása is. Hogy nálad mi a helyzet, azt mi itt nem tudjuk.

2019. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Csak ultrahang meg rák szűrés volt.


Pajzsmirigy alulműködésem van egyébként, lehet, hogy az is befolyásolná?

2019. febr. 15. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ultrahang és rákszűrés alap dolog. Ha ezek rendbe vannak az a normális, nem kell hasra esni ha minden oké vele.

A pajzsmirigyed viszont nagyba okozhatja a késést.

2019. febr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont most jött meg az előbb! :))
2019. febr. 15. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!