Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Körömnyi, barna, nyálkás,...

Körömnyi, barna, nyálkás, csomó szerű váladék. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy hete ért véget az utolsó menzeszem. Utána nap voltunk együtt a párommal védekezés nélkül. Ma egy körömnyi nagyságú, csomó szerűvé összeállt nyálkás váladék "darabka" csusszant ki odalenn. Peteérésem elméletileg oszt lesz csak vasárnap. Elméletileg, mert csak naptár szerint. Van tapasztalatotok?

Elnézést a megfogalmazásért, nem tudtam máshogy körülírni


2019. febr. 15. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a menstruációból visszamaradt váladék.

U.i.:

Ha nem terveztek szülővé válni, védekezzetek!

2019. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez meglepő lesz, de tervezünk szülővé válni, csak ez egy elég rossz hónap, mert nagyon keveset tudunk sajnos találkozni. Viszont mivel menzesz utáni első nap voltunk együtt, nem vettem beágyazódási jelnek, mert elég messze volt még hozzá a peteérésem. Mivel nem hőmérőzök, csak a naptárra hagyatkozom, nem igazolt az ovulációm időpontja. Bár nagyon boldog lennék, ha tévednék :)
2019. febr. 15. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat Kérdező, nem tudtam, hogy rajta vagytok a baba témán, mert itt általában a sok tinip i c s a teszi fel az ilyesfajta kérdéseket, ezért írtam először azt, amit.

De viszont valóban nem látom esélyét, hogy peteérésed lett volna. Minden jót! :-)

2019. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi baj, nem tudhattad :)
2019. febr. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!