Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtam hüvelykrémet de...

Használtam hüvelykrémet de még mindig nem múlt el, érdemes megint nőgyógyászhoz mennem?

Figyelt kérdés
6 napon keresztül használtam hüvelykrémet. Az orvos azt mondta, hogy kívül és belül is kenjem be (belülről persze aplikatorral ami hozzá tarzozott) de kívülről a helyen ahol gombas volt(a csiklom alatt) ott elmúlt, de a kis szeméremajkaknal lentebb el kezdett ki fehéredni es repedezni. Mi a teendő ilyenkor?

2019. febr. 15. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

canesten kombi- krém és tabletta is, három napig kell a krémet, kívülről pedig kenni, ha nem múlik el pár napon belül akkor ismét fel kell keresni az orvost.

szerintem ezt kipróbálhatod és ha nem múlik akkor keresd fel

2019. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan, hogy milyen idő kozonkent szabad használni hüvelykrémet ill. Hüvely tablettat.
2019. febr. 15. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!